Úvodní strana » Služby

Služby

Projekce a poradenství

Projekce a poradenství

Poskytujeme odborné poradenství při projekci chladicích a klimatizačních zařízení, mezi které patří mrazicí a chladicí boxy, prodejní distribuční nábytek retailových prodejen, tepelná čerpadla , centrální jednotky, chillery, transkritické systémy s chladivem R744 , řidící a monitorovací elektronické systémy včetně vzdáleného přístupu.

Realizace projektů

Realizace projektů

Projekty realizujeme pomocí vlastních kvalifikovaných zaměstnanců. Spolupracujeme jako tým, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. S více než třicetiletými zkušenostmi jsme se stali přední hráči na trhu s širokou škálou nabízených služeb. Jsme hrdí na naše dlouhodobé vztahy se zákazníky. Vždy se snažíme porozumět jejich individuálním potřebám a poskytnout jim plný servis.

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Pouze správně vyprojektovaná, správně nainstalovaná a řádně udržovaná zařízení pracují spolehlivě a efektivně. Náš zkušený tým dokáže vaše zařízení udržet v potřebných parametrech. Prodloužit jim životnost a snížít vaše provozní náklady. U smluvních partnerů poskytujeme servis 24/7.

Revize

Revize

Zajišťujeme pravidelné revize chladících a mrazících zařízení, revize elektro, včetně revize úniku chladiv v souladu s vládním nařízením a platnou legislativou pro provoz chladicích zařízení.

Máte zájem o naše služby? Potřebujete více informací? Chcete si domluvit konzultaci?

Ozvěte se nám!