Úvodní strana » O nás

O nás

Společnost FRIGOCOM, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako obchodní a servisní organizace v oblasti chladírenské technologie a klimatizace. Od založení po současnost jsme ryze českou společností bez zahraniční kapitálové účasti. Pomocí vlastních zaměstnanců projektujeme, realizujeme a následně dokončené projekty svou servisní sítí udržujeme v provozu. Samozřejmostí je pohotovostní provoz 24/7.

Klientům poskytujeme moderní řešení technologických celků s důrazem na hospodárný provoz s nízkou uhlíkovou stopou.

Podstata naší činnosti spočívá v individuálním přístupu ke klientovi. Před samotným technickým návrhem s klientem probereme jeho představy a potřeby, a po vzájemné konzultaci zvolíme optimální řešení. V tomto směru se dokážeme opřít o dlouhodobé zkušenosti z již realizovaných projektů a také o dovednosti získané pravidelným proškolováním zaměstnanců.

Věříme, že je naší společenskou odpovědností přispět k udržitelnému rozvoji. Pracujeme nejen na tom, aby naše projekty šetřily elektrickou energii a tím provozní náklady, ale také  minimalizovaly negativní dopady na životní prostředí.

Progresivní technologie

Již od svého vzniku se zaměřujeme na nejmodernější technologie. Jako první firma v České republice jsme aplikovali elektronické expanzní ventily a vzdálenou správu systému včetně aktivního monitoringu. Zde jsme získali neocenitelné zkušenosti a zájem významných klientů, mezi které se řadí jak přední retailové obchodní řetězce (MAKRO, BILLA, GLOBUS , TESCO , LIDL), tak i klienti z ostatních odvětví jako jsou velkoobchody , výrobní závody, gastronomie, laboratoře a jiné.

Našimi dodavateli jsou firmy s dlouholetými zkušenostmi a stabilitou na evropském trhu (DANFOSS , CAREL , DAIKIN, LG, BITZER , WURM, EMERSON, KELVION, GUNTNER aj.). To nám zajišťuje 100% kvalitu a spolupráci v podobě školení a technické podpory.